Tutaj jesteś: BricoOfertaPłytki ceramiczne

Płytki ceramiczne

Gruppo Marazzi to jeden z najwiekszych producentów płytek ceramicznych na świecie. Ze swymi fabrykami we Włoszech, Francji i Hiszpanii zajmuje bezapelacyjnie pozycję lidera w Europie. Ponadto dzięki fabrykom American Marazzi Tile oraz Monarch chlubi się znaczącą i ciągle rosnącą pozycją na rynku amerykańskim.
Kompletna i zróżnicowana gama produktów, będących w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta i wymagania techniczne to ponad 5.000 kombinacji kolorów, kształtów i wzorów z równoczesną możliwością zaoferowania klientom pełnej obsługi projektu. Strategia firmy Marazzi od początku charakteryzowała się wytwarzaniem awangardowych, zaawansowanych technicznie produktów, spełniających najwyższe standardy jakości. Marazzi był jednym z pierwszych zakładów w branży ceramicznej, który już w 1994 r. uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001, gwarantujący najwyższą jakość na wszystkich poziomach działalności firmy: od projektowania i rozwoju wyrobu, poprzez procesy produkcyjne, aż po wyrób końcowy i serwis.
Dystrybutor Ragno na Polskę

Poznaj Brico

Zobacz dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać.
Naszą firmę tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej. Możesz mieć zatem pewność, że oferujemy tylko sprawdzone produkty, najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem płytek ceramicznych Ragno na Polskę.Dowiedz się więcej
© Brico wszelkie prawa zastrzeżone15
wykonanie sakowww.com