Tutaj jesteś: Brico O Brico

Brico

Wyłączny dystrybutor Ragno

Firma BRICO istnieje od 2002 i tworzą ją osoby z wieloletnim bogatym doświadczeniem w branży płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej. W pierwszych latach działalności głównym trzonem oferty były płytki z fabryk Francuskich należących do Włoskiego koncernu GRUPPO MARAZZI. 

Gruppo Marazzi to jeden z najwiekszych producentów płytek ceramicznych na świecie. Ze swymi fabrykami we Włoszech, Francji i Hiszpanii zajmuje bezapelacyjnie pozycję lidera w Europie. Ponadto dzięki fabrykom American Marazzi Tile oraz Monarch chlubi się znaczącą i ciągle rosnącą pozycją na rynku amerykańskim.

Kompletna i zróżnicowana gama produktów, będących w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta i wymagania techniczne to ponad 5.000 kombinacji kolorów, kształtów i wzorów z równoczesną możliwością zaoferowania klientom pełnej obsługi projektu. Strategia firmy Marazzi od początku charakteryzowała się wytwarzaniem awangardowych, zaawansowanych technicznie produktów, spełniających najwyższe standardy jakości. Marazzi był jednym z pierwszych zakładów w branży ceramicznej, który już w 1994 r. uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001, gwarantujący najwyższą jakość na wszystkich poziomach działalności firmy: od projektowania i rozwoju wyrobu, poprzez procesy produkcyjne, aż po wyrób końcowy i serwis.

Od 2007 roku firma BRICO dzięki aktywnej i profesjonalnej działalności została wyróżniona i uzyskała wyłączność na Polskę wybranych fabryk z GRUPY MARAZZI, w skład której wchodzą fabryki: CAROFRANCE, ALFA FRANCE, BRICO INDUSTRIE, RAGNO.

Aktualnie Firma BRICO zajmuje się budową sieci dystrybucji płytek ceramicznych w salonach łazienkowych wybranych fabryk w Polsce oraz współpracą z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi. Dla naszych przyszłych i obecnych klientów, stworzyliśmy salę wzorcową, gdzie w otoczeniu ekspozycji z płytek można zapoznać się z produktami oraz swobodnie dobierać różne zestawienia wzorów i kolorów.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku inwestycji, zapraszamy do współpracy architektów, inwestorów oraz firmy budowlane. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, terminowość dostaw oraz wysoką jakość produktów.
Dystrybutor Ragno na Polskę

Poznaj Brico

Zobacz dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać.
Naszą firmę tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej. Możesz mieć zatem pewność, że oferujemy tylko sprawdzone produkty, najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem płytek ceramicznych Ragno na Polskę.Dowiedz się więcej
© Brico wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie sakowww.com