Tutaj jesteś: BricoOfertaArmatura łazienkowaCarlo Frattini

Carlo Frattini

Carlo Frattini jest dziś dobrze znaną marką nie tylko we Włoszech ale także na całym Świecie. Obecni na rynku od ponad pięćdziesięciu lat potwierdzają zasadność projektu biznesowego. Obecnie fabryka zajmuje 12500 metrów kwadratowych, a odbiorcy produktów pochodzą z 85 krajów. Historia firmy zaczęłą się w 1960 roku. Ciągły rozwój sprawia, że z każdym rokiem produkcja jest udoskonalana i ulepszana o nowe wzory i technologie.

Firma Carlo Frattini kładzie nacisk na: DESIGN, TECHNOLOGIĘ, INNOWACYJNOSĆ. Każdy etap procesu produkcyjnego przebiega z najwyższa starannością począwszy od wyboru surowców do produkcji po dostarczenie gotowego produktu do klienta. Toczenie, szlifowanie, obróbka powierzchniowa i montaż są kontrolowane i testowane pod kątem odporności na ciśnienie,eksploatacje. Carllo Frattini udziela siedmioletniej gwarancji na swoje produkty.

Aktualizacja oferty. Zapraszamy wkrótce.

Dystrybutor Ragno na Polskę

Poznaj Brico

Zobacz dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać.
Naszą firmę tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej. Możesz mieć zatem pewność, że oferujemy tylko sprawdzone produkty, najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem płytek ceramicznych Ragno na Polskę.Dowiedz się więcej
© Brico wszelkie prawa zastrzeżone11
wykonanie sakowww.com